info@optyk-express.com 61 864 03 71

OKULARY KOREKCYJNE

obejmuje szeroką gamę produktów renomowanych marek,

Oferujemy szeroką kolekcję okularów zarówno najbardziej liczących się ekskluzywnych światowych marek, jak również oprawek dostępnych dla każdego klienta.

Naszym klientom gwarantujemy bardzo krótki czas realizacji okularów korygujących różne wady wzroku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom organizacyjnym i technicznym wykonujemy okulary ze standardowymi szkłami jeszcze tego samego dnia, dlatego często korzystają z naszych usług klienci, którzy nie mogą sobie pozwolić na długie oczekiwanie na swoje okulary.

Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom oraz pacjentom dobrego i komfortowego widzenia, dlatego tak bardzo koncentrujemy się na najwyższej jakości wykonywanych przez nas okularów. Nie korzystamy z usług firm podwykonawczych przez co kontrolujemy proces wykonania okularów od początku do końca.

Wszystkie okulary wykonywane są przez licencjonowanych optyków posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasze laboratorium wyposażone jest w nowoczesne urządzenia do centrowania i szlifowania szkieł okularowych. Każda para okularów poddana zostaje dwuetapowej kontroli, dzięki której klienci otrzymując swoje nowe okulary, mogą cieszyć się wysoką jakością widzenia.

Realizujemy recepty na okulary i pozostałe
zaopatrzenie w środki pomocnicze NFZ.

logo_nfz