info@optyk-express.com 61 864 03 71
slider1

Dajemy Dobre Widzenie

slider2

Dajemy Dobre Widzenie

slider3

Dajemy Dobre Widzenie

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

SERWIS, NAPRAWA OKULARÓW

Zapraszamy do naszych salonów optycznych w Poznaniu.

Wszyscy klienci mogą liczyć na serwis swoich okularów w bardzo szerokim zakresie takim jak: wymiana elementów podlegających zużyciu oraz wszystkie możliwe naprawy.

Dla wygody naszych klientów, jeżeli są takie możliwości techniczne, naprawy okularów, wymiany szkieł czy inne zlecenia wykonujemy od razu lub po uprzednim umówieniu.
Rozbudowany park maszyn pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia w jak najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu jakość naszych usług zawsze jest na najwyższym poziomie.

Okulary czyścimy i dezynfekujemy w urządzeniach myjących ultradźwiękami.

Okulary zamieszczone na tym zdjęciu należące do naszego klienta, zostały przejechane przez samochód terenowy JEEP o masie własnej 2000 kg. Incydent ten był całkowicie przypadkowy. Okulary zostały sprasowane przez opony samochodu, podczas tego zdarzenia doszło do przejęcia energii oraz szybkiego oddania jej w formie automatycznego wypięcia wszystkich elementów ruchomych, co uchroniło je przed trwałym uszkodzeniem.

Nasi specjaliści naprawili te okulary. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji, okulary dzisiaj wyglądają jak nowe.

Okulary uszkodzone

naprawione_b

Okulary po naprawie naszych specjalistów

uszkodzone_b

Wszystko w jednym miejscu!
Nasz sklep połączony jest z laboratorium, w którym wykonuje się okulary, dzięki czemu nasze okulary są wysokiej klasy jakościowej, a czas ich wykonania znacznie się skraca.